Sortiment výrobkov

Pohrebné truhly
Základné delenie je podľa materiálu: bukas alebo drevo.
Z našej ponuky si môžete vybrať približne 50 truhál rôznych tvarov (4- alebo 6-hrany), farieb (napr. tmavé, svetlé, melírované), druhov, vrátane tzv. amerického vzoru.
V našej ponuke nájdete aj nadrozmerné truhly - pre extra dlhých alebo telá s veľkou nadváhou. Pri prevozoch za hranice Slovenska používame špeciálne truhly s cínovou vložkou.
Väčšina truhál pochádza od slovenských výrobcov, v prípade záujmu zabezpečíme aj luxusné talianske truhly.

Urny
Pozostalí si môžu vybrať z desiatok kovových (meď a hliník), keramických alebo drevených urien pre spopolnené telo ich blízkeho.

Kvety
U nás nájdete pestrú paletu výrobkov zo živých a umelých kvetov. Primárne sa zameriavame na kytice na truhlu, pohrebné kytice a vence, kytice na katafalk v krematóriu alebo dome smútku, ďalej ikebany na kary a smútočné posedenia. Avšak naše šikovné kvetinárky majú skúsenosti aj s gratulačnými kyticami, vencami pre výročné zhromaždenia (oslavy oslobodenia mesta), ozdobou kultúrnych podujatí a tiež aj svadobnou kvetinovou výzdobou.
Na objednávku Vám vieme dodať akýkoľvek voľnopredajný kvet priamo z kvetinovej burzy v Holandsku, stačí sa prísť opýtať.

Pohrebné doplnky

  • zlaté, strieborné a medené kríže a kalichy na truhlu
  • kríže s menom na hrob
  • stuhy, tylové plachty
  • sviečky k truhle, na smútočný stôl, hrobové sviečky, svietniky